СВІТЛОВІ КОРОБИ

Одним з найпопулярніших і помітних типів вивісок є світловий короб або лайтбокс. Лицьова частина світлового короба виготовляється, як правило, зі світлопропускаючих матеріалів - акрилового скла з нанесенням аплікації з світлорозсіювальної вінілової плівки виготовляється методом плотерної порізки або повноколірного друку.

Якщо габаритні розміри короба не дозволяють використовувати пластик, що має стандартні розміри листів, то для виготовлення лицьової частини використовується транслюцентна банерна тканина з повноколірним друком. При використанні такого матеріалу розмір світлового короба практично не має обмежень.

Останнім часом одержали широке поширення світлові короби, лицьова частина яких виготовляється з алюмінієвого композитного матеріалу в якому фрезерується текст і всі додаткові елементи (логотип та інше). Потім текст і всі елементи вирізуються лазером з акрилового скла, яке може мати товщину від 2 до 20мм, і інкрустуються в лицьову частину короба.

Підсвічування лайтбоксів здійснюється люмінісцентими лампами або світлодіодними модулями.

Використання різних матеріалів і технологій дозволяє виготовляти світлові короби практично будь-яких розмірів і форм (у тому числі нестандартних).