СТЕНДИ, ТАБЛИЧКИ

У сучасному світі інформаційних технологій дуже важливо виділити потрібну інформацію, зробити її доступною і легко оновлюваною. Для таких цілей незамінні настінні інформаційні стенди. Вони забезпечать співробітників фірми всією необхідною інформацією про внутрішню діяльність фірми. На них вивішують накази, розпорядження, правила внутрішнього розпорядку, відомості про важливі події, поздоровлення з різних приводів.

Інформаційні стенди допоможуть в організації обслуговування клієнтів. На них розміщують буклети, прайс-листи, правила і умови роботи з клієнтами та інші корисні відомості. Для деяких видів діяльності наявність інформаційних стендів регламентовано законом. Наприклад, всі торгові організації зобов'язані мати інформаційний стенд "Куток споживача" з певним набором інформації. Окремо можна виділити виготовлення інформаційних стендів для освітніх закладів (шкіл, дитячих садків, тощо).

В нас Ви зможете замовити як стандартні вироби, так і стенди з унікальними розмірами, формою та наповненням. Передові технології, нові матеріали і сучасний дизайн дозволяють виготовляти інформаційні стенди, які задовольнять смаки найвибагливіших Замовників.