ШТЕНДЕРИ

Штендер або спотикач - це один з найбільш доступних і популярних по співвідношенню "ціна/якість" видів зовнішньої реклами. Існує багато різновидів штендерів, але найбільш поширеним варіантом є конструкція з металевим каркасом і двома пластиковими чи металевими щитами (або одним двостороннім), на які наноситься рекламна інформація.

 

До головних переваг штендерів варто віднести невисоку вартість виготовлення і мобільність. Невелика вага дозволяє оперативно встановлювати і прибирати рекламну конструкцію, а сучасні технології нанесення зображення гарантують збереження привабливого зовнішнього вигляду штендера протягом тривалого часу.

Останнім часом часто практикується розміщення штендерів всередині приміщень - наприклад, на виставках або в прийомних залах офісів. Такі конструкції зазвичай допрацьовуються з тим, щоб забезпечити можливість швидкої зміни рекламного матеріалу. Наприклад, замість звичних пластикових і металевих носіїв використовуються звичайні плакати. Таким чином, зміна рекламної інформації відбувається дуже швидко і не вимагає великих витрат.