ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА У ЛЬВОВІ | ЗАМОВИТИ ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ | ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ | РЕКЛАМА ЛЬВІВ

На сьогоднішній момент зовнішня реклама є одним з найпоширеніших способів заявити про свою фірму, товар або послугу, а величезна різноманітність різних видів рекламних конструкцій дозволяє зробити це з найбільшою ефективністю. Наше підприємство має в своєму розпорядженні повний цикл виробничих потужностей по виготовленню зовнішньої реклами, що дозволяє нам втілити у життя будь-який проект. Наші дизайнери допоможуть втілити в життя будь-яку вашу ідею, а відмінне знання нашими спеціалістами найсучасніших рекламних технологій, дозволить якісно виготовити будь-який з видів зовнішньої реклами.

ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ |ОБ'ЄМНІ БУКВИ У ЛЬВОВІ

ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ - один з найефективніших і універсальних видів зовнішньої реклами. Якісно виготовлені, різноманітні за кольором і формою, вони незмінно привертають увагу. Широкий спектр матеріалів, типів підсвічування і технологій виготовлення дозволяють виготовити практично будь-яку рекламну конструкцію із застосуванням об'ємних букв, а в поєднанні з іншими видами зовнішньої реклами - втілити в життя творчу фантазію дизайнера, створити неповторний індивідуальний стиль.

Детальніше...

СВІТЛОВІ КОРОБИ

Одним з найпопулярніших і помітних типів вивісок є світловий короб або лайтбокс. Лицьова частина світлового короба виготовляється, як правило, зі світлопропускаючих матеріалів - акрилового скла з нанесенням аплікації з світлорозсіювальної вінілової плівки виготовляється методом плотерної порізки або повноколірного друку.

Детальніше...

АКРИЛАЙТИ

...сторінка знаходиться на стадії розробки...

просимо вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше...

БАНЕРИ, ПЕРЕТЯЖКИ

Банер (перетяжка, брендмауери, панно) - несвітлова рекламна вивіска, що виготовляється методом нанесення повноколірного друку на банерну тканину. По периметру банер окантовується металевими кільцями – люверсами, з інтервалом 20-40 см, що дозволяє якісно змонтувати виріб.

Детальніше...

ЩИТИ

...сторінка знаходиться на стадії розробки...

просимо вибачення за тимчасові незручності.

СТЕНДИ, ТАБЛИЧКИ

У сучасному світі інформаційних технологій дуже важливо виділити потрібну інформацію, зробити її доступною і легко оновлюваною. Для таких цілей незамінні настінні інформаційні стенди. Вони забезпечать співробітників фірми всією необхідною інформацією про внутрішню діяльність фірми. На них вивішують накази, розпорядження, правила внутрішнього розпорядку, відомості про важливі події, поздоровлення з різних приводів.

Детальніше...

КУТКИ СПОЖИВАЧА

...сторінка знаходиться на стадії розробки...

просимо вибачення за тимчасові незручності.

ПІДСТАВКИ, ЦІННИКИ

...сторінка знаходиться на стадії розробки...

просимо вибачення за тимчасові незручності.

ОФОРМЛЕННЯ ВІТРИН

Вітрина - це засклена частина фасадів будівель, призначена для інформації про товари і послуги, що реалізовуються в даному приміщені. Це дуже важливий засіб позиціонування бренду на ринку, потужний інструмент формування у споживача уявлень про асортимент і якість товарів і послуг. Правильне оформлення вітрини сприяє залученню потенційних споживачів, формує імідж елітного або масового об'єкта споживчого інтересу. Крім того, оформлення вітрини магазину може бути непрямим інструментом ціноутворення і формування загальної маркетингової політики компанії.

Детальніше...

РЕКЛАМА НА ТРАНСПОРТІ

Брендування транспорту - чудовий спосіб покращити впізнанність і сприйняття бренду, затративши при цьому відносно невеликі кошти. Автомобіль стає потужним інструментом нагадування про фірму чи товар, що постійно переміщається в різні кінці міста, потрапляючи на очі величезній кількості потенційних клієнтів.

Детальніше...

ШТЕНДЕРИ

Штендер або спотикач - це один з найбільш доступних і популярних по співвідношенню "ціна/якість" видів зовнішньої реклами. Існує багато різновидів штендерів, але найбільш поширеним варіантом є конструкція з металевим каркасом і двома пластиковими чи металевими щитами (або одним двостороннім), на які наноситься рекламна інформація.

Детальніше...