ФУТБОЛКИ

Приватне підприємство “Константа Код” пропонує широкий вибір чоловічих та жіночих футболок для нанесення логотипів, фотографій, написів, номерів, прізвищ, шивронів.

Футболки- це форма одягу , яка подобається, як дітям, молоді, так і людям більш старшої вікової категорії.Їх замовляють для працівників піцерій, кафе, супермаркетів, заправок і т.д. Це поширено між підприємствами, тому що зовнішній вигляд персоналу відіграє важливу роль в перспективно-діючому підприємстві та підтримці його іміджу,

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні трикотожні футболки щільність, яких сягає від 155 до 200 грам ,різноманітність фасонів (теніски поло, реглани, футболки з круглою та в-образною горловиною на довгий та короткий рукав) за доступними цінами від провідних виробників світу. Дана продукція задовільнить Вас виглядом та якістю.

Незабаром день народження у подруги, чи наближається річниця відносин з коханою людиною, а Ви не знаєте,що подарувати? Не роздумуйте, звертайтесь на “Константу Код “ і приймайте рішення замовити футболку, яку не побачите більше ніде.Таким подарунком Ви вразите подругу, а коханій людині нагадаєте про свої почуття.

Стильні чоловічі та жіночі футболки з веселими написами та малюнками вміло підкреслять Вашу індивідуальність та доповнять Ваш імідж.